MÖBLER / Skåp & hyllor / Étagère 10234600
nr 1023 4600
Étagère
1880-tal, Valnöt, längd: 104 cm, djup: 46 cm, höjd: 187 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 7 mars 2016
kl 18:09:01
1.000 kr
1.600 kr